Hakkımızda

Hakkımızda

Gölbaşı TEMEL Yapı Malz.Paz.İnş.Müh.Tic.Ltd.Şti. 2006 yılında ANKARA’nın Gölbaşı ilçesinde kurulmuş olup, Karşıyaka Mah. Haymana Cad. No:44/A  adresinde hizmet vermeye devam etmektedir. Gölbaşı TEMEL Yapı Malz.Paz.İnş.Müh.Tic.Ltd.Şti. faaliyet gösterdiği ilk günden bu yana E-Ticaret sektöründeki çalışmalarına azami gayret ve verimlilik ile devam etmektedir. Şirketimiz Gittigidiyor, N11, Hepsiburada üzerinden 2013 yılından bu yana internet üzerinden %100 müşteri memnuniyetiyle satışlarına devam etmektedir.

Şirketimiz genel olarak , Yapı Malzemeleri, Boya, Tesisat, Elektrik, Bahçe Sulama kategorisinde ürünler sunmakta olup, mevcut ürün portfolyosunu günden güne genişletmeyi ve müşterilerinin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak internet üzerinden yapılacak güvenli alışverişler ile karşılamayı amaçlamaktadır. Sektördeki tecrübelerimizle beraber müşterilerimize hizmet vermekte olup, ilk günkü heyecanla çalışmalarımıza aralıksız devam etmekteyiz.

Misyonumuz:

Şirketimizin temel misyonu %100 müşteri memnuniyetini sağlamak ve hizmet kalitesini sürekli arttırmaktır.

Vizyonumuz:

Kullanıcılara yüksek standartları sunabilen, yeni standartlar oluşturabilen, insana ve çevreye duyarlı öncü ve lider firmalardan biri olmak.